Vánoční ohlédnutí s EHMK

Co se vám vybaví, když myslíte na Vánoce? 

Nám světýlka, koledy, dobré jídlo a pití, pohodová atmosféra a lehká bilance uplynulého roku. Tohle všechno bude tvořit magickou předvánoční atmosféru dvorku Domu U Beránka. 

PROGRAM

🌟 15:00 - 18:00 Tvorba vánočních ozdob z udržitelných materiálů (workshop pro děti)

Připojte se k workshopu tvorby vánočních ozdob pro děti, kterou povede Kateřina Dobroslava Drahošová z výtvarného ateliéru Objev. Přidat se můžete kdykoliv v průběhu akce.

🌟 17:30 Premiéra krátkého filmu z návštěvy poroty

To, že České Budějovice získaly titul Evropské hlavní město kultury 2028, už jistě víte. Víte ale také, jaký byl průběh soutěže? Nahlédněte do zákulisí a projděte se virtuálně s mezinárodní porotou městem. V krátkém filmovém sestřihu zažijete letní atmosféru a ochutnávku z programu. A ještě jednou poděkujeme všem zapojeným.

🌟 18:00 Koledy s uskupením PROJEKT SBOR

Projekt Sbor založený roku 2013 se věnuje produkci klasické i populární hudby. Bohatý repertoár láká návštěvníky všeho věku a založení. Příjemný hudební zážitek od lidových písní, koled, přes spirituály až po sborové skladby velikánů klasické hudby, jako jsou Leoš Janáček nebo Arvo Part.

🌟 Projekt Deník 

Vánoce jsou i o bilanci uplynulého roku. Proto právě při této příležitosti zahájíme náš projekt Deník. Co se bude dít? K dispozici bude výběr vytištěných fotek z celého roku. Budeme rádi, když si jednu (nebo víc) fotek vyberete, nalepíte do našeho deníku a napíšete svou krátkou vzpomínku.

Po celou dobu bude na dvorku k dispozici na zahřátí teplý punč, malé občerstvení a koš s ohněm.